poctivé jídlo z kvalitních surovin

Image 5
Image 14
Image 11

...to byla základní myšlenka již v roce 2012, kdy náš podnik vznikl. A ta stále trvá. Až dosud se snažíme vám poskytovat kvalitní, poctivá a rychlá jídla. Odměnou je nám vaše přízeň, díky které jsme se v březnu 2015 přestěhovali do nových větších prostor v Dřevěné ulici 3. Polévky jsou i nadále naší hlavní prioritou, jelikož patří mezi časově i finančně dostupné a lehce stravitelné pokrmy ve svých nespočetných variantách. Nic se nemá lámat přes koleno a tak vaříme ze sezónních surovin, které se snažíme nakupovat na farmářských trzích nebo od malých zemědělců či farmářů.


Nabízíme přes 250 druhů polévek ze všech koutů světa a lze si vybrat mezi velkorysou 500 ml a standardní 250 ml variantou polévky. Na vyžádání vám rádi poskytneme také mini porci pro vaše děti. Krom polévek denně připravujeme různá jídla, která dostanete s minimem čekání. Dočkáte se u nás i bezlepkových jídel, které do menu zařazujeme denně. Také pečeme domácí koláče a různé zákusky. Vše si rovněž můžete odnést s sebou! Je-li libo i ve vlastní nádobě, čímž šetříte životní prostředí a tomu my fandíme. Snažíme se v tomto ohledu jít dál a třídíme odpad, používáme recykovatelné obaly a při vaření kalkulujeme tak, aby zbytečně nevznikaly porce, které nikdo nesní.


Věříme, že si u nás pochutnáte!

proč se najíst u nás

 • nepoužíváme náhražky

  U nás platí, že vývar je opravdový vývar z masa/zeleniny, který si připravujeme sami, vejce je opravdu vejce, nikoliv vaječná melanž, nebo také to, že sýr Feta = opravdu sýr Feta - nic, co ho více či méně věrně napodobuje.

 • nepoužíváme polotovary

  Všechna jídla vyrábíme od základu, takže si buďte jistí, že pokud máme bramborové knedlíky, tak máme všichni ruce od bramborových slupek, stejně jako že když je guláš, nenajdete v kuchyni nikoho, kdo by od krájení cibule neměl červené oči.

 • vážíme si přírody

  Používáme recykovatelné obaly a pro přírodu šetrné čistící prostředky. Jídlo si můžete odnést také ve vlastním obalu, čímž šetříte životní prostředí a tomu my fandíme.

 • vaříme pro každého

  Již dříve, než se to stalo módní ;), jsme pravidelně zařazovali veganská a vegetariánská jídla, stejně jako pokrmy pro lidi s bezlepkovou dietou.

 • pečlivě vybíráme suroviny

  Myslíme si, že ne každý dodavatel dokáže dodat úplně vše v super kvalitě, proto máme více než 20 stálých dodavatelů, od kterých nakupujeme.

 • naše práce nás baví

  Věříme, že pokud člověk dělá něco, co ho baví, vždy je to na výsledku vidět. Vaříme tak, jak vaříme, právě proto, že nás to baví. A baví nás servírovat jídlo, za kterým si stojíme a které sami rádi a s chutí jíme.